Christopher Judge

Christopher Judge - životopis

9. února 2011 v 13:29
 Přestože kariéra Christophera Judge se zdá být předurčena jako hráče Amerického fotbalu, neboť získal fotbalové stipendium na University of Oregon, třikrát byl All-American a hrál v Hula Bowlu, on věděl, že chce být hercem.

   Když byl v Oregonu, zůčastnil se konkursu na konferenciéra ranní šou West Coast FOX KLSR. Jeho vtipný pětiminutový monolog mu získal tuto práci a tím vyřadil tisíce jiných zájemců. Díky tomu se objevil v několika komediálních šou jako "Martin", "The Fresh Prince of Bel Air", "Lush Life" a "The Jamie Foxx Show". Dále hrál v "The Burning Zone", "Wise Guy", "21 Jump Street", "MacGyver" a "Gabriel's Fire", než se stal stálou hvězdou v "Sirens", kde hrál Richieho Stylese. Objevil se také ve filmech "The Glory Years", "Little Feet", "Bird on a Wire", "Cadence" a "House Party", kde hrál Milese. Nedávno hrál společně s Jennifer Beals v "Out Of Pocket". V současné době pracuje společně s producenty Michael Greenburgem a jeho bratrem Ross Greenburgem na filmu o sportovci

Joe Louisovi.    Judge studoval drama ve vyhlášeném Howard Fine Studio v Los Angeles a je stále yapáleným atletem. Loni produkoval a hrál v krátkém filmu "Hacks". V přestávce meyi natáčením SG-1 si splnil sen a nahrál první CD. První singl se jmenoval "We're Going to Take Our Clothes Off."

   Dále namluvil postavz v animovaných seriálech "Action Man" (Simon Gray), "Book Of Virtues" (Plato) a "X-MEN" (Magneto).

   Judge rád tráví svůj volný čas se svými dětmi Christopherem, Cameron a Catrinou.

Více informací naleznete na: IMDB - Christopher Judge
 
 

Reklama