Amanda Tapping

Autogram Amandy Tapping pro všechny fanoušky

9. února 2011 v 15:30

Fotky Amanda Tapping

9. února 2011 v 15:27 | Danny
Tak jsem koukala a sehnala nějaký fotky... Tyhle se mi líbili nejvíc... =D 

                                                                                                                        Více v cč.

Amanda Tapping - životopis

9. února 2011 v 13:38
Amanda Tapping se narodila v Rochfordu v Anglii a vyrůstala v Torontu společně s třemi bratry. Objevila se ve vedlejších rolích v seriálech "The X-Files" (Akta X), "Due South" (Směr Jih), "Forever Knight", "Kung-Fu: The Legend Continues" (Kung-Fu: Legenda pokračuje), "The Newsroom", "Millennium" a "The Outer Limits" (Krajní Meze), pravidelně také v seriálu od Disneye "Flash Forward". Také hrála v televizních filmech "Lessons in Love", "Remembrance" a "Degree of Guilt". Hrála také v "Booty Call" a "Rent a Kid".

   Vystudovaladrama na University of Windsor School of Dramatic Art a hrála v těchto divadelních hrách: "Steel Magnolias", "Look Back in Anger", "Children of A Lesser God", "Noises Off", "The Lion in Winter" a "The Shadow Walkers". Byla také spoluzakladatelkou kanadského komediálního souboru Random Acts.

   Tapping je horlivá čtenářka a spisovatelka. V současné době píše dva scénáře a komedii. Ráda ve svém volném čase vylepšuje svůj domov a ráda si hraje se svým psem Abbie.

   Amandu Tapping alias majora Sammanthu Carterovou dabuje v české verzi seriálu Simona Postlerová.

Niní Amanda hraje v seriálu Sanctuary (Svatyně) Helen Magnusovou, což je 157letá doktorka, která má za úkol najít a postarat se, aby monstra a lidi žili v symbióze.V pátrání jí pomáhá její dcera Ashly a chráněnec Dr. Will Zimmerman.

Více o Amandě Tapping a jejích filmech: IMDB - Amanda Tapping

 
 

Reklama