Únor 2011

SONK aneb Soutěž O Nejhezčího Kluka = přihlášky

20. února 2011 v 10:27 | Danny |  SG kvízy a hry
Ahoj...
Tak jsem se rozhodla, že uspořádám soutěž. Diplomky za Bleskovku 0.1 dostanete později. Nejspíš tak příští tejden.
Tahle soutěž jak napovídá název je o nejhezčího kluka. Takže holky, foťte svoje přátelé, kluky a oblíbené celebrity. Pak se přihlašte do komentářů ve stylu:

1)Přezdívka
2) http adresa blogu
3)Jméno kluka na fotce (kterou mi posílejte na E-mail Markyna.15@seznam.cz nebo mi napište kde jí seženu, třeba facebook nebo tak něco)
4)Proč zrovna ON by měl vyhrát?

Soutěž bude mít kol podle toho, kolik se přihlásí účastníků....
                           Tak zatím a rozmýšlejte....


Bleskovka 0.1

15. února 2011 v 13:03 | Danny |  SG kvízy a hry
http://www.stargate-sg1-solutions.com/ms/mshamlet4.jpg

1. Ahojky =D
2. Jak se máš?
3. Kdo je muž na obrázku?
4. Z kterého divadelního představení je tato scéna?
5. Napiš nějaký film nebo seriál, kde tento herec hrál.
6. Tak zas příště...

Co je vlasntně Smyslem života?

11. února 2011 v 23:04 | Danny |  Other
Co je vlastně smyslem života? Takovouhle otázku si určitě položí každý z nás alespoň jednou za život!

Já osobně si myslím, že smyslem života každého člověka je to, pro co byl vlastně stvořen žít a každý člověk by si měl položit otázku, jestli vůbec nějaký takový smysl má. Může to být třeba kamarádka či přítel, ale také tanec či zpěv.
Pro mě to je moje rodina a kamarádi, ale také knihy a sebeobrana jakéhokoliv druhu.
                               Nevím co bych dělala, kdybych neměla těch pár dobrých kamarádek a bezvadnou rodinu co mám. Asi bych byla úplně jiná než jsem, takže kdybych neměla nic z toho nahoře psaného, asi bych radši nechtěla být na tomto světě. =(( 

                                                         Takže pro mě je vlastně smyslem života ŽÍT!! A co nejvíce si ten život užít. Ale v tom správném slova smyslu. Ne užívat si tím stylem jako chodit na mejdany do čtyř do rána, chlastat a brát drogy. Nepotřebuju si tímto dokazotvat (jako nějaké lidi co znám) že někam patřím a že když se napiju nebo si vezmu drogu, tak se se mnou budou bavit.

Užívat si život jde i jinak. Dělat věci co mě baví, ale zároveň žít zdravě a neškodně.

                                                         NESTAČÍ JEN PŘEŽÍVAT, MUSÍŠ ŽÍT!!!!!!

Tak tohle je můj smysl života a to pro co žiji....Ostatní si to taky ujasněte.. =D

                                                                            Okomentuje dole pod článkem co si o tom myslíte...

Ať se Vám tady všem líbí

9. února 2011 v 15:37 | Danny a Sammy |  Other
Zdravíme všechny a doufáme že se Vám tady bude líbit. =O)

Amanda a Richard


Fotky Amanda Tapping

9. února 2011 v 15:27 | Danny |  Amanda Tapping
Tak jsem koukala a sehnala nějaký fotky... Tyhle se mi líbili nejvíc... =D 

                                                                                                                        Více v cč.


Daniel Jackson - fotky

9. února 2011 v 15:19 | Danny |  Dr. Daniel Jackson
se Samanthou

s Mitchellem

s Teal'Cem

s Valou Mal Doran

  a sám.... =O)

Amanda Tapping - životopis

9. února 2011 v 13:38 Amanda Tapping
Amanda Tapping se narodila v Rochfordu v Anglii a vyrůstala v Torontu společně s třemi bratry. Objevila se ve vedlejších rolích v seriálech "The X-Files" (Akta X), "Due South" (Směr Jih), "Forever Knight", "Kung-Fu: The Legend Continues" (Kung-Fu: Legenda pokračuje), "The Newsroom", "Millennium" a "The Outer Limits" (Krajní Meze), pravidelně také v seriálu od Disneye "Flash Forward". Také hrála v televizních filmech "Lessons in Love", "Remembrance" a "Degree of Guilt". Hrála také v "Booty Call" a "Rent a Kid".

   Vystudovaladrama na University of Windsor School of Dramatic Art a hrála v těchto divadelních hrách: "Steel Magnolias", "Look Back in Anger", "Children of A Lesser God", "Noises Off", "The Lion in Winter" a "The Shadow Walkers". Byla také spoluzakladatelkou kanadského komediálního souboru Random Acts.

   Tapping je horlivá čtenářka a spisovatelka. V současné době píše dva scénáře a komedii. Ráda ve svém volném čase vylepšuje svůj domov a ráda si hraje se svým psem Abbie.

   Amandu Tapping alias majora Sammanthu Carterovou dabuje v české verzi seriálu Simona Postlerová.

Niní Amanda hraje v seriálu Sanctuary (Svatyně) Helen Magnusovou, což je 157letá doktorka, která má za úkol najít a postarat se, aby monstra a lidi žili v symbióze.V pátrání jí pomáhá její dcera Ashly a chráněnec Dr. Will Zimmerman.

Více o Amandě Tapping a jejích filmech: IMDB - Amanda Tapping


Richard Dean Anderson - životopis

9. února 2011 v 13:31 Richard Dean Anderson
Richard Dean Anderson je u nás známý především svou rolí Anguse MacGyvera, hrdiny ze stejnojmenného TV seriálu, který využívá znalostí místo hrubé síly a dokáže vyřešit téměř každý problém.

   Richard se narodil 23.1.1950 v Minneapolisu ve státě Minesota. Jeho otec Stuart Anderson, nyní v důchodu, byl učitel a jazzový kytarista, matka Jocelyn Andersonová je také umělkyní (malířka a sochařka). Má tři mladší bratry: Jeffreyho Scotta, Thomase Johna a Jamese Stuarta.


Christopher Judge - životopis

9. února 2011 v 13:29 Christopher Judge
 Přestože kariéra Christophera Judge se zdá být předurčena jako hráče Amerického fotbalu, neboť získal fotbalové stipendium na University of Oregon, třikrát byl All-American a hrál v Hula Bowlu, on věděl, že chce být hercem.

   Když byl v Oregonu, zůčastnil se konkursu na konferenciéra ranní šou West Coast FOX KLSR. Jeho vtipný pětiminutový monolog mu získal tuto práci a tím vyřadil tisíce jiných zájemců. Díky tomu se objevil v několika komediálních šou jako "Martin", "The Fresh Prince of Bel Air", "Lush Life" a "The Jamie Foxx Show". Dále hrál v "The Burning Zone", "Wise Guy", "21 Jump Street", "MacGyver" a "Gabriel's Fire", než se stal stálou hvězdou v "Sirens", kde hrál Richieho Stylese. Objevil se také ve filmech "The Glory Years", "Little Feet", "Bird on a Wire", "Cadence" a "House Party", kde hrál Milese. Nedávno hrál společně s Jennifer Beals v "Out Of Pocket". V současné době pracuje společně s producenty Michael Greenburgem a jeho bratrem Ross Greenburgem na filmu o sportovci

Joe Louisovi.    Judge studoval drama ve vyhlášeném Howard Fine Studio v Los Angeles a je stále yapáleným atletem. Loni produkoval a hrál v krátkém filmu "Hacks". V přestávce meyi natáčením SG-1 si splnil sen a nahrál první CD. První singl se jmenoval "We're Going to Take Our Clothes Off."

   Dále namluvil postavz v animovaných seriálech "Action Man" (Simon Gray), "Book Of Virtues" (Plato) a "X-MEN" (Magneto).

   Judge rád tráví svůj volný čas se svými dětmi Christopherem, Cameron a Catrinou.

Více informací naleznete na: IMDB - Christopher Judge

Michael Shanks - životopis

9. února 2011 v 13:27 | Danny |  Michael Shanks
Michael Garrett Shanks se narodil 15. prosince roku 1970 ve Vancoveru, jako mladší ze dvou bratrů. Své druhé jméno nemá příliš rád, protože ho jeho otec používal, jen když byl Michael v problému. A podle všeho, jich nebylo málo. Asi největší byl, když ve svých cca 10 letech zapálil oheň v lese. Na základní škole hlavně pronásledoval děvčata a o střední sám řekl, že překonal všechna očekávání. Začal hrát hokej a rugby, byl ve studentské radě a posléze se stal členem divadelního spolku, nepil a nekouřil. Dokud nedošlo ke změně. Později, bohužel sám neprozradil, kdy to bylo, začal hodně pít a neuvědomoval si často, co s přáteli provádí... včetně jedné noci, kdy poškodili golfový klub, když rvali hokejkama puky do golfových jamek. =O)

Už od ranného dětství se však zajímal o herectví, hrál v každém školním představení a některé z nich i režíroval. Ale diskuze o profesionálním herectví mu byla zamítnuta. Kromě hraní byl jeho vášní hokej. V 16 letech se rozhodoval, jako mnoha dalších kanaďanů, zda být profesionálním hokejistou nebo ne. Nakonec se však rozhodl, že se hokeji bude věnovat jen amatérsky. I nyní si jej rád zahraje a stále je velký fanoušek vancouverského týmu Canucks.

Během studií již účínkoval v divadelních hrách "Dombey & Son" jako Walter Gray nebo v "Translations" jako Seržant Yolland. Roku 1992 poprvé také vystoupil před kamerou v seriálu "The Commish - epizoda Rising Sun" v roli mladého delikventa. Dále účinkoval jako Jessie Collins v seriálu "Highlander - episoda The Zone" a jako Jake v "University Hospital - episoda Shadow of a doubt".
   Po ukončení studií (až do roku 1996) účinkoval ve Stratford Shakespeare Festivalu, kde si zahrál role jako Menteith v "Macbethovi" či jako "Lorenzo" v "Merchant of Venice", Menteith v "Macbethovi". Během této kariéry se zúčastnil natáčení v dalších seriálech či v televizním filmu "A family divided (také pod názvem Mother's Love - u nás uvedeno pod názvem Rozdělená rodina)", v roli násilníka Todda".

Ale jeho nejznámější role Doktora Daniela Jacksona se začala rozvíjet v roce 1997, když se začal točit seriál Stargate SG-1 (Hvězdná brána), jako pokračování stejnojmeného filmu, v němž ale stvárnil postavu Dr. Jacksona někdo jiný. Konkrétně James Spader.

V letošním roce se chystá premiéra filmu Red riding hood (Červená karkulka) s Michaelem Shanksem v roli A. Lazara.

Více informací a filmů Michaela Shankse najdete na: IMDB - Michael Shanks
Vítáme

8. února 2011 v 21:15 | Danny |  Něco o autorkách
Ahoj,
jsem Danny a jsem jedna z autorek tohoto blogu. Byl vytvořen teprve včera 8.února 2011. Napadlo mě to poté, co jsem měla docela úspěšný už jeden z blogů a doufám, že tento bude o mnoho úspěšnější.

Plánovaný obsah blogu je o seriálu Strargate SG-1, jeho hercích, postavách které hrají, o epizodách. Budeme sem vkládat také nějaké povídky (samozřejmě když se nám taky nějaké podaří napsat =D) a také o hudbě v různých epizodách.

A teď něco o mě a mojí kámošce:
Jak už jsem jednou řekla, jmenuji se Danny a je mi 16 let. Miluju Stargate
už od té doby co jsem odešla ze základky. Takže přibližně rok.
Přiznnám se, že dřív jsem si myslela, že je to totální blbost. Ale teď už vím, že není. 
Úplně jsem se zamilovala do Michaela Shankse, dala jsem si ho jako svůj idol a jsem ráda, že když jsem přišla na intr, tak jsem potkala Sammy, která stejně jako já milovala Stargate.
Na rozdíl ode mně už nějakou dobu.

Moje kámoška se jmenuje Sammy a je jí taky 16 let. Jak jsem povídala také miluje Hvězdnou bránu, ale už o hodně déle. Miluje také Michaela Shankse, ale jako svůj idol má Amadnu Tapping.

Více sem napíše sama až bude přítomna...